Cudowna plaża Aiguablava

Na Aiguablavie znajdziesz kolorowe, malownicze krajobrazy, artykuły pierwszej potrzeby plażowe, wysokiej jakości usługi i przystępne ceny. Można tu wypożyczyć parasole i leżaki oraz inny sprzęt, skosztować najsmaczniejszych posiłków w tutejszych kawiarniach i restauracjach oraz zarezerwować jeden z najlepszych apartamentów ze wspaniałym widokiem na morze. Piaszczyste wybrzeże, ciepłe, przejrzyste morze z łagodnym zejściem do wody, równe dno bez kamieni i nagłych zmian głębokości oraz brak północnego wiatru i wysokie fale przyciągają tu rodziny z dziećmi. Tutaj nie ma rzeczy niemożliwych. Chcesz położyć się na wypożyczonym leżaku i poopalać? A może chcesz uprawiać sporty wodne i sprawić, by wakacje były relaksujące i zdrowe? Nie ma problemu. Plaża Aiguablava pomoże Ci spełnić Twoje życzenia. Możesz zarówno odpocząć na plaży, jak i zwiedzać, zarezerwować wycieczkę na pełne morze i napełnić swoją energię. Te wakacje z różnymi zajęciami z pewnością będą warte Twojego czasu i dostarczą Ci wiele niezapomnianych wrażeń.

Plaża jest popularna wśród różnego rodzaju turystów. Można spotkać rodziny z dziećmi, młodych gości i turystów preferujących spokojne wakacje, ciepłe morze i niesamowitą obsługę połączoną z szeroką gamą różnorodnych atrakcji. Najlepszym sposobem na dotarcie na plażę jest wynajęty samochód, autobus lub taksówka.

Sezon plażowy na wybrzeżu Hiszpanii przypada na okres od maja do października. Temperatura wody i powietrza osiąga najbardziej komfortowe poziomy, gwarantując tym samym idealne wakacje.

Lokalne hotele charakteryzują się najwyższą jakością obsługi i profesjonalizmem personelu, a także oryginalnym wnętrzem i przystępnymi cenami. Apartamenty są czyste, a personel dba o to, aby były dobrze utrzymane, a goście mają wszystko, co niezbędne do udanego pobytu. Do dyspozycji gości przytulne pokoje wyposażone w wygodne łóżka, telewizory, mini-bary, klimatyzatory, bezpłatny Internet i inne dodatkowe udogodnienia.

Restauracje oferują szeroki wybór dań, profesjonalną obsługę oraz wspaniałe wnętrza i wygląd zewnętrzny. Będziesz mógł cieszyć się spokojną muzyką, dobrze zjeść, skosztować wykwintnych win i zanurzyć się w relaksującej atmosferze. Personel dba o to, aby goście byli zadowoleni nie tylko z przystępnych cen, ale także z europejskiej jakości.

Wypożyczalnie oferują wiele sposobów na ożywienie wakacji i zakup dowolnego sprzętu plażowego lub wodnego, którego możesz potrzebować. Szczególnie popularne są narty wodne, łodzie, sprzęt do nurkowania, piłki do siatkówki i maski.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości na Costa Blanca napisz do nas! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *