Jakie są zadania firmy FERORIDO, która  zarządza daną nieruchomością?

Posiadanie lokalu mieszkalnego czy nieruchomości komercyjnej pozwala na uzyskanie dodatkowego przychodu i wzmocnienie domowego budżetu. To dobry biznes i zabezpieczenie na przyszłość, jednak wiąże się z tym szereg obowiązków. Jakie to obowiązki i jak sobie z nimi poradzić, tak aby mieć jak największy zysk z wynajmu? 

Jakie są zadania firmy FERORIDO, która  zarządza daną nieruchomością?

Po pierwsze oddajemy swoją nieruchomość w bezpieczne ręce wykwalifikowanych specjalistów, posiadających doświadczenie i kompetentnych pracowników. Możemy mieć pewność, że wszystkie potrzebne formalności będą załatwione w sposób zgodny z prawem. Nie musimy się zatem martwić się o sprawy księgowe, ponieważ firma FERORIDO jest na bieżąco z przepisami z księgowości.

Poszukiwanie najemców, kompleksowa obsługa rezerwacji oraz samego obiektu noclegowego to zajęcia wymagające zaangażowania i poświęcenia dużej ilości czasu. Zarządzanie nieruchomością i opieka nad apartamentami przez firmę FERORIDO to nie tylko odciążenie właścicieli, ale również gwarancja większych zysków, dzięki działaniom maksymalizującym ilość rezerwacji.

Reklama obiektu na stronach i portalach branżowych 

Na wynajmie obiektów noclegowych można zarobić całkiem sporo. Trzeba jednak wiedzieć, że wpływ na to, czy nieruchomość będzie atrakcyjna w oczach osób poszukujących oferty dla siebie ma wiele czynników. Duża konkurencja na rynku sprawia, że oferta musi być opłacalna w stosunku do innych obiektów noclegowych.  Dzięki temu właściciel lokalu nie musi robić samemu profesjonalnych zdjęć, zakładać własnej strony internetowej, co jest bardzo czasochłonne, ani troszczyć się o kwestie związane z optymalizacją strony prezentującej lokal, które wymagają wielu miesięcy pracy, by uzyskać dobry wynik w wyszukiwarce. Robimy to wszystko sami, bo dysponujemy  sztabem ludzi od marketingu i odpowiednimi narzędziami.

Kompleksowa opieka nad nieruchomością przez całą dobę

Zarządzanie nieruchomością przez firmę FERORIDO to szereg działań, które właścicielom lokali przynoszą zyski, a wynajmującym pełne zadowolenie. Zlecenie zarządzania najmem umożliwia nieprzerwany monitoring sytuacji przez całą dobę. Kompleksowa obsługa obiektu pozwala zawsze wykonać wszystkie prace na czas i zadbać o komfort gości.

Zarządzanie apartamentami – maksymalizacja zysków

Może się wydawać, że samodzielne, kompleksowe zarządzanie obiektami i opieka nad apartamentami są opłacalne, ponieważ nic nie kosztują. Nic bardziej mylnego. Usuwanie awarii, sprzątanie, przekazanie kluczy, odwóz na lotnisko, przygotowanie lokalu na przybycie gości i pozyskiwanie najemców to zajęcia bardzo czasochłonne. Pomijając jednak nawet ten aspekt, wciąż zlecanie obsługi nieruchomości jest korzystne finansowo, ponieważ o sukcesie finansowym decyduje obłożenie lokalu. Innymi słowy, aby inwestycja się zwróciła, trzeba zadbać o jak największą liczbę rezerwacji w ciągu roku. Firma FERORIDO  zadba o zwiększenie liczby osób wynajmujących lokal nie tylko w sezonie, ale także po jego zakończeniu. Dobra prezentacja lokalu na stronach internetowych i aktywne poszukiwanie klientów to działania pozwalające firmie FERORIDO działać skuteczniej i maksymalizować zyski oraz minimalizować straty. Zastanawiasz się, ile kosztuje zarządzanie nieruchomością? ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

Pośrednictwo w kontaktach z wynajmującymi

Bez względu na to, czy goście wynajmą nasz lokal w celach turystycznych, czy też biznesowych oczekują, że ich potrzeby zostaną zaspokojone.

FERORIDO dzięki swojemu doświadczeniu zadba o odpowiedni komfort gości w trakcie pobytu w lokalu, by w swojej pamięci zachowali tylko miłe wspomnienia z pobytu. A dobra opinia o obiekcie noclegowym procentuje na przyszłość. To dodatkowa szansa na to, że lokal zostanie polecony znajomym lub innym członkom rodziny i liczba wynajmujących zacznie regularnie wzrastać. 

Zlecenie kompleksowego zarządzania obiektami – więcej czasu wolnego dla siebie

Jeśli zarządzanie obiektem noclegowym nie jest naszą główną aktywnością zawodową, to obsługa lokalu będzie zawsze odbywała się kosztem poważnego uszczuplenia ilości czasu wolnego. Najczęściej prace będziemy musieli wykonywać po godzinach pracy albo w weekendy, rezygnując tym samym ze spędzenia czasu z rodziną lub spotkań ze znajomymi. Wakacje, święta, długie weekendy i Sylwester – to właśnie wtedy zainteresowanie miejscami noclegowymi, zwłaszcza w HISZPANII jest największe. Obsługując lokal samodzielnie, musimy liczyć się z tym, że trzeba będzie w tym okresie pozostawać w stałej dyspozycji. Informacja od najemcy o cieknącym kranie czy niedziałającym gniazdku, kiedy przebywamy na rodzinnej uroczystości albo na wakacjach za w Polsce może być frustrująca. Przekazanie nieruchomości w ręce firmy zarządzającej nieruchomościami pozwoli uniknąć takich sytuacji.

Bezpieczeństwo pod względem prawnym

Stawianie pierwszych kroków w kompleksowym zarządzaniu obiektami bywa trudne, a nauka na własnych błędach – kosztowna. Samodzielne zarządzanie nieruchomością może się wydawać łatwe, ale tylko do czasu. Doświadczeni i przygotowani merytorycznie pracownicy firmy FERORIDO wykorzystają swoją wiedzę i doświadczenie, by zarządzać lokalem skutecznie i bezpiecznie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *