Kraina marzeń – czyli jaki rejon Hiszpanii wybrać?

Wiele osób powiedziałoby, że każdy. W końcu Hiszpania to taka nasza kraina marzeń, miejsce idealne do życia. Tak naprawdę wybór regionu zależny jest przede wszystkim od Waszych preferencji! Chociaż, tak między nami – warto zainwestować w nieruchomości nad morzem lub oceanem. Świeża morska bryza, jod oraz codzienne piękne widoki wpływają zarówno na dobre zdrowie, jak i nastrój. Jednym z rejonów, nad którym jest warto się zastanowić to Costa Brava, którego piękno przyciąga wielu turystów – a co za tym idzie również zwiększa ceny!

Miłośnikom cieplejszych regionów polecamy z kolei wybrzeże Costa Blanca, które zachwyca widokami oraz całorocznym ciepłem. Jest to również region tańszy pod względem cen nieruchomości od Costa Brava, jak i od Costa del Sol. Ponadto wybrzeże Costa Blanca zostało ocenione przez WHO za najlepszy i najbardziej przyjazny dla życia człowieka rejon. Dodatkowo mikroklimat pobliskich miast, takich jak Torrevieja, Santa Pola czy Calpe wpływa pozytywnie na zdrowie dzięki znajdującym się tam solankom. Dla ludzi ceniących sobie niższe ceny, w szczególności polecamy wybór południowej części tego regionu, gdzie apartamenty i mieszkania są o wiele tańsze.

Jest jeszcze wiele opcji, nad którymi warto się zastanowić. Wybór odpowiedniego miejsca do zamieszkania jest tak naprawdę zależny tylko i wyłącznie od Ciebie, jak i Twoich preferencji. Ale jeżeli potrzebujesz porady lub pomocy w swoim wyborze, pracownicy FERODIDO chętnie służą pomocą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *