Masz problemy zdrowotne? Wybór Torrevieja! 

Solne laguny w Torrevieja – to boski mikroklimat i zdrowotne kąpiele błotne przez cały rok.

W wielu miejscach na świecie istnieją tereny magiczne, źródła, których woda ma udokumentowane bądź nie właściwości zdrowotne i legendarne miejsca, w których panuje mikroklimat korzystny dla zdrowia i urody.

Również i Hiszpania ma taką swoją naturalną świątynię piękna. Jest nią Laguna Rosa, czyli naturalny park, w którym każdy może zażyć upiększających i zdrowotnych kąpieli błotnych i solankowych. Należy jednak uważać, ponieważ zabieg upiększania jest dla niektórych tak przyjemny, że co rok chcą wracać do solnych lagun w Torrevieja…

Błoto i słona woda występujące w lagunach to prawdziwe bomby zdrowotne, o potwierdzonych naukowo właściwościach odmładzających. Niepozorne, brązowe błoto laguny zawiera m.in. magnez, krzemionkę, siarkę, potas, wapń i wiele innych cennych składników mineralnych. Jego wartość pH jest równa lub niewiele wyższa od pH ludzkiej krwi. Owo magiczne błoto, występujące tylko w „Starej wieży” (bo to właśnie znaczenie ma hiszpańska nazwa miejscowości Torrevieja), działa na skórę kojąco, czyni ją gładką i delikatną. Błotko z solnej laguny nie tylko upiększa, ale też leczy – kurację nim poleca się osobom, które mają wszelkiego rodzaju problemy dermatologiczne. Tzw. białe błoto z Laguna Rosa można stosować przy zmianach skórnych, takich jak trądzik, łuszczyca itp

Słona woda nie pozostaje błotu dłużna – kąpiele w niej wskazane są dla osób cierpiących na reumatyzm, ze względu na swoje wyjątkowe właściwości odprężające. Woda z laguny pozytywnie wpływa także na nasz układ oddechowy i układ krążenia. Na kąpielach w Laguna Rosa zyskuje nasz cały organizm – usunięte są z niego toksyny, skóra się wygładza, polepsza krążenie krwi, a przez to wszystko polepsza także samopoczucie.

Ta niesamowicie korzystna dla naszego zdrowia, urody i samopoczucia inwestycja jest całkowicie bezbolesna dla naszej kieszeni – kąpiele w Laguna Rosa i przebywanie w tutejszym parku naturalnym nic nie kosztują. Jedyne, co warto kupić przed udaniem się w te magiczne rejony, to wiaderko i łopatka do budowania babek z cudownego błota, a także butelka wody mineralnej, aby móc je kiedyś z siebie spłukać.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w TORREVIEJA by kąpać się codziennie w lagunie Rosa, napisz do FERORIDO!

OdpowiedzPrzekaż dalej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *