Nielegalni najemcy

Sprawdź jak możemy Ci pomóc!

Nielegalni najemcy

Ferorido

Profesjonalna opieka
Twojej nieruchomości

Firma FERORIDO, oprócz zarządzania nieruchomościami pośredniczy również w sporach prawnych ( eksmisjach) pomiędzy właścicielem nieruchomości a dzikimi lokatorami (ocupas). Zlecona przez właściciela nieruchomości usługa odbywa się wyłącznie poprzez profesjonalną rozmowę, bez jakiejkolwiek przemocy i wyłącznie w obecności wykwalifikowanego prawnika, który jest obecny na wszystkich etapach negocjacyjnych, aby zagwarantować, że prawo nie zostanie przypadkowo złamane. 

Nasi prawnicy zajmują się przygotowaniem wszelkiej dokumentacji niezbędnej do zorganizowania eksmisji w 100% legalny sposób. Z doświadczenia wiemy, że w zdecydowanej większości przypadków nie trzeba robić nic więcej jak tylko odwiedzić zajmowany dom czy mieszkanie i porozmawiać z OCUPAS, by dobrowolnie opuścili zajmowany lokal. 

Dlatego jeśli masz tylko podejrzenia lub nie masz pewności, czy twój dom jest nadal bezpieczny – nie zwlekaj, zadzwoń już dziś ..a nasza grupa interwencyjna i wykwalifikowani negocjatorzy pomogą Ci spełnić wszystkie wymogi regulacyjne w celu znalezienia najszybszego rozwiązania każdego problemu dotyczącego zajmowanej nieruchomości.

Ferorido