Nieruchomości w Hiszpanii – to pewna inwestycja na lata !

Inflacja szaleje, przepisy podatkowe wciąż się zmieniają, a oprocentowanie lokat bankowych jest śmiesznie niskie. Coraz więcej osób zaczyna więc myśleć o inwestowaniu w nieruchomości. Po co jednak wydawać setki tysięcy złotych na mieszkanie w bloku, skoro można kupić willę z basenem nad morzem w Hiszpanii? I to często za bardzo zbliżone kwoty.

Inwestowanie w nieruchomości zagranicą kojarzy się nam zazwyczaj z wysokimi cenami i domami dostępnymi wyłącznie dla osób bardzo zamożnych. Oczywiście, są i takie oferty, na które stać nielicznych, ale nieruchomości w Hiszpanii można obecnie kupić za ceny zbliżone do kwot, jakie wydalibyśmy w Trójmieście. Trzeba tylko wiedzieć, jak je znaleźć.

I właśnie w tym pomaga firma FERORIDO.

Do tego, że w inwestycjach w nieruchomości najważniejsza jest lokalizacja, nikogo przekonywać już nie trzeba. Podobnie, jak do tego, że polski klimat ma się nijak do hiszpańskiego. Już samo położenie geograficzne tego kraju sprawia, że możemy tam liczyć na to, czego w Polsce przez większość roku nam braku – 330 dni słonecznych w roku, ciepło i prawdziwie śródziemnomorski klimat.

Ale także w Hiszpanii są miejsca bardziej i mniej atrakcyjne, dlatego firma FERORIDO skupia się na sprawdzonych lokalizacjach. Oferuje wolno stojące wille, zabudowę szeregową i mieszkania w takich miejscach, jak np. wybrzeże Costa Blanca – pełne plaż, zabytków, górzystych krajobrazów, pomarańczy rosnących pomiędzy budynkami, restauracji z owocami morza i wydarzeń kulturalnych. To tu czekają atrakcje turystyczne i zapierające dech w piersiach widoki gór, łączące się z lazurowym morzem. Do serca regionu – Alicante – dolecimy bezpośrednio z wielu lotnisk w kraju szybciej niż samochodem dojedziemy z Wrocławia do Warszawy.

Wybrzeże Costa Blanca to obecnie jedno z najczęściej wybieranych miejsc na wakacje w Hiszpanii. Poprawia się też sytuacja gospodarcza kraju: spada bezrobocie, rośnie siła nabywcza Hiszpanów, a uproszczona procedura pozyskania kredytu hipotecznego sprawia, że coraz więcej osób inwestuje w nieruchomości. Także zza granicy, bo obecnie największą grupę zagranicznych inwestorów stanowią Brytyjczycy. Polacy – jako mieszkańcy Unii Europejskiej – mogą liczyć na jeszcze większe ułatwienia.

Tętniące życiem miasta idealnie nadają się do zakupu nieruchomości inwestycyjnej, która może być także lokatą na przyszłe lata. W przyszłości wręcz jednym kliknięciem będzie można zmienić ją na doskonałe miejsce do spędzenia słonecznej emerytury wśród gór, słońca i malowniczych plaż.

Nic dziwnego, że domy i mieszkania w Hiszpanii cały czas drożeją i są polecane jako idealne do zakupu w ramach pewnej inwestycji o ponadprzeciętnej stopie zwrotu. Dlatego nie czekaj dłużej tylko dzwoń do nas, a pracownicy FERORIDO  z pewnością znajdą ofertę, która zaspokoi twoje oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *