Niezapomniane chwile na plaży Bolonia

Plaża Bolonia znajduje się w prowincji Kadyks i należy do miasta Tarifa. To hiszpańskie miasto znajduje się najbliżej wybrzeży Afryki, więc przy dobrej pogodzie można stąd zobaczyć kontynent.

Plaża jest piaszczysta, z powodu wiatru na brzegu tworzą się wysokie wydmy. Wejście do wody jest gładkie, piasek dość gęsty. Pogoda na plaży Bolonia jest zmienna. Gdy nie ma wiatru, miejsce to jest idealne do pływania i kąpieli powietrznych. Podczas wiatrów mocno zamiata piasek, trudno jest być na plaży. Ale to właśnie burzliwa pogoda lubi surferów, gdy na Oceanie Atlantyckim wznoszą się silne fale. Jest prysznic, sklepy z pamiątkami, lokalne kawiarnie, w których przygotowywane są świeże ryby.

Bologna to dość popularna plaża, w sezonie i przy dobrej pogodzie może być wielu wczasowiczów. Wakacje na wybrzeżu Atlantyku doceniają młode rodziny i surferzy, a to miejsce wybrali również nudyści.

Sezon plażowy na wybrzeżu Hiszpanii przypada na okres od maja do października. Temperatura wody i powietrza osiąga najbardziej komfortowe poziomy, gwarantując tym samym idealne wakacje.

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem nieruchomości w prowincji Kadyks napisz do FERORIDO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *