Plaża Cala Bassa

Współcześni turyści preferują wysokiej klasy wakacje ze wszystkimi udogodnieniami. Plaża Cala Bassa jest tego doskonałym przykładem. Cala Bassa to relaks dla ciała i duszy. W końcu można tu nie tylko pływać, opalać się, uprawiać aktywne sporty wodne, ale także spędzać czas w towarzystwie ludzi o podobnych poglądach, którzy również lubią hałaśliwe nocne imprezy, stopniowo przechodząc na poranne imprezy. Innymi słowy, na Cala Bassa nie będziesz dużo spać. Turyści przyjeżdżają tu, aby odpocząć, nabrać witalności i energii, cieszyć się luksusowym otoczeniem i uduchowioną atmosferą wakacji.

Brzeg z drewnianymi ścieżkami, łagodne zejście do wody, ciepłe przejrzyste morze, palące słońce, płytkie wody, dobrze rozwinięta infrastruktura plażowa – to wszystko inspirująca plaża Cala Bassa. Istnieje możliwość wypożyczenia parasoli i leżaków. Jest to wygodne i przystępne cenowo dla wszystkich wczasowiczów. Na plaży znajdują się łaźnie, przebieralnie i prysznice. Chcesz jeździć na bananie? Nie ma problemu. Może chciałbyś zamówić transfer z jachtu na plażę iz powrotem? W dzisiejszych czasach jest popularny i niedrogi, dlatego wielu turystów wybiera tak romantyczny rodzaj wypoczynku jak żeglarstwo. Nie rezygnuj z wycieczek pieszych po inspirującym otoczeniu plaży, ponieważ czekają na Ciebie niesamowite panoramiczne widoki.

Plaża Cala Bassa jest popularna wśród różnych odbiorców. Lubią tu przyjeżdżać zakochane pary, towarzystwa przyjaciół, rodziny i turyści, którzy wolą spokojne i zabawne wakacje w jednej butelce. To miejsce Cię fascynuje, sprawia, że ​​się zakochujesz i zaprasza do powrotu.

Na plażę można dostać się na różne sposoby. Autobus, łódź, prom lub samochód – dostępny transport na każdy gust i portfel.

Sezon plażowy na wybrzeżu Hiszpanii przypada na okres od maja do października. Temperatura wody i powietrza osiąga najbardziej komfortowe poziomy, gwarantując tym samym idealne wakacje.

Obfitość lokalnych hoteli przyciąga od pierwszego wejrzenia. Wczasowicze mogą zarezerwować pokój w jednym z modnych hoteli, który oferuje przyzwoity poziom obsługi, miłą obsługę i odpowiednie ceny. Na plaży Cala Bassa popularne są hotele, w tym Occidental Ibiza, Torrent Bay według grupy Intercorp, Hotel Ses Pitreras. Pokoje są zawsze czyste i przytulne, jest bezpłatny internet, łóżko, TV, szafa, klimatyzacja, mini-bar i inne niezbędne udogodnienia. W pobliżu hoteli znajduje się parking.

Na plaży Cala Bassa turyści mają do dyspozycji restauracje na każdy gust. Tutaj można spróbować pachnących dań kuchni śródziemnomorskiej, a także podziwiać fantastyczny widok na przylądek i zatokę. Restauracje gwarantują uduchowioną atmosferę, miłą obsługę i przystępne ceny. Poza restauracjami można miło spędzić czas w snack barze, gdzie goście są mile widziani, serwowane są pyszne fast foody i można spędzić czas w luksusowej atmosferze z oryginalnym wnętrzem.

Ci, którzy szukają aktywnego i sportowego wypoczynku, mogą skorzystać z usług wypożyczalni i wypożyczyć narty wodne lub katamarany. Moc wrażeń i wrażeń gwarantowana. Taka rozrywka pozwoli Ci się rozweselić i uzyskać zastrzyk energii na cały dzień.

Dla tych, którzy chcą się zrelaksować, jest specjalna strefa masażu i pielęgnacji. Tutaj znajdziesz całkowity relaks i pozytywne nastawienie, ponieważ kompetentni mistrzowie w tej dziedzinie doskonale wykonują swoją pracę i oferują wysokiej jakości usługi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *