Plaża Fenals

Fenals to druga co do wielkości i najpopularniejsza plaża w Lloret de Mar. Ten odcinek wybrzeża jest oznaczony prestiżową Błękitną Flagą i znakiem wysokiej jakości usług Q dla turystów.

Fenals – wydłużony (700 metrów) i szeroki (45 metrów) odcinek wybrzeża. Dogodna lokalizacja sprawia, że pobyt tutaj jest jak najbardziej komfortowy, na tej plaży prawie nie ma silnych fal i wiatru.

Fenals pokryte jest piaskiem, który znajduje się na dnie morskim zatoki. W niektórych obszarach akwenu znajdują się małe kamyki. Woda tutaj jest tak czysta, że na brzegu można zobaczyć wiele ryb. Głębokość w morzu rośnie dość szybko, nie ma tu rozległej płytkiej wody.

Nie najlepsza plaża dla rodzin z dziećmi, ale zawsze jest tu dużo dzieci, dla nich działa bezpłatny klub.

Sezon plażowy na wybrzeżu Hiszpanii przypada na okres od maja do października. Temperatura wody i powietrza osiąga najbardziej komfortowe poziomy, gwarantując tym samym idealne wakacje.

Plaża wyposażona jest we wszystko, co niezbędne do wypoczynku nad wodą. Są leżaki i parasole, które można wypożyczyć. Ratownicy są na służbie. Plaża jest regularnie sprzątana, zawsze jest bardzo czysta. Toalety publiczne wyposażone są w przewijaki. Lekarze dyżurują na plaży.

W Fenals wspaniałe możliwości uprawiania sportu. Możesz wypożyczyć: narty wodne; kajaki; katamarany.

Bezpłatne Wi-Fi na plaży to także duży plus infrastruktury. Do dyspozycji gości jest bar i bezpłatny parking.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w Hiszpanii napisz do FERORIDO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *