Spektakularna willa z działką o powierzchni 3.000 m2 w MontePego

Ekskluzywna i wspaniała willa z dużą dozą prywatności, ponieważ w pobliżu nie ma żadnych sąsiadów. Nieruchomość położona jest w jednym z najłatwiej dostępnych miejsc, ze spektakularnymi widokami na park naturalny i morze. Willa posiada duży ogród z roślinami rodzimymi dla tego obszaru, inny obszar z trawnikiem i duży staw rybny, do którego wpływa woda z cudownego wodospadu. Duża działka ma dostęp do dwóch ulic, gdzie jest całkowicie ogrodzona.
Willa jest rozmieszczona na dwóch piętrach, na głównym piętrze znajduje się ładna kuchnia otwarta na salon, zadaszona naya z doskonałym widokiem, duża główna sypialnia z łazienką i druga łazienka. Na parterze znajdują się 2 sypialnie, łazienka i oddzielna kuchnia. Parter posiada również niezależne wejście z ogrodu.
Z głównej kuchni mamy bezpośredni dostęp do letniej kuchni grillowej i dużego tarasu słonecznego z basenem. Na tym samym poziomie, po drugiej stronie basenu, znajduje się również drugi niezależny dom, obecnie wykorzystywany jako pokój gier, który doskonale mógłby być kolejnym niezależnym mieszkaniem.
Nieruchomość ma wiele możliwości, ponieważ mogłaby posiadać 3 dodatkowe działki z dostępem do górnej ulicy, gdzie każda z nich miałaby możliwość wybudowania niezależnej willi.

Działka: 3 250 m²

Sypialnie: 3

Łazienki: 3

Powierzchnia: 227 m²

Cena:450 000 EUR

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalnoprawnym oraz są wolne od wad prawnych, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta FERORIDO !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *