Willa w Monte Pego

Willa z basenem na sprzedaż w Monte Pego. Dom położony jest w bardzo spokojnej okolicy, bardzo blisko miejscowości Rafol de Almunia i Pego. Willa ma następujący rozkład: salon/jadalnia, kuchnia, otwarty taras, pralnia, łazienka, 2 sypialnie z szafami i jedna z łazienką. W domu znajdują się również dodatki, takie jak ogrzewanie olejowe, klimatyzacja, kominek, podwójnie oszklone, TV / Sat, grill, parking dla samochodu z pergolą,  basen 8×4 i prysznic na zewnątrz.
Nieruchomość znajduje się bardzo blisko do wszystkich usług, takich jak supermarket i restauracje. Najbliższe plaże znajdują się w odległości 15 minut. Ta nieruchomość jest idealna, zarówno jako dom wakacyjny lub do stałego zamieszkania.

Powierzchnia: 129 m

Cena:268 000 EUR

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalnoprawnym oraz są wolne od wad prawnych, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta FERORIDO !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *