Willa w San Nicolás (Denia)

Spektakularny projekt willi z najlepszym widokiem na miasto i morze, położony w Denii, w spokojnej dzielnicy mieszkalnej z łatwym dostępem. Ta inwestycja składa się z działek o powierzchni 800 m2. I w których zostały zaprojektowane różne modele mieszkań, dostosowane do każdej rodziny. Obecnie dominują projekty domów w stylu tradycyjnym, chociaż można zbudować każdy typ domu. Tutaj prezentujemy jeden z naszych najlepszych projektów, które obecnie posiadamy, ale mogą Państwo wykonać indywidualny projekt według gustów i potrzeb każdej osoby.
Wspaniała budowa o powierzchni 326 metrów kwadratowych na działce o powierzchni 588 metrów kwadratowych. Jest rozmieszczony na dwóch piętrach i w piwnicy, która może być wykorzystana jako mieszkanie dla gości.
Na pierwszym piętrze znajduje się główne wejście tuż obok garażu. Są tu 2 sypialnie, 2 łazienki i zadaszony taras o powierzchni 30 m2.
Na parterze znajduje się główna sypialnia z łazienką i garderobą, kuchnia na otwartym planie i salon z najlepszym widokiem na miasto. Do dyspozycji jest zadaszony taras.
Willa posiada basen i duży ogród.

Działka: 588 m²

Sypialnie: 3

Łazienki: 3

Powierzchnia: 326 m²

Cena:1 200 000 EUR

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalnoprawnym oraz są wolne od wad prawnych, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta FERORIDO !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *